Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dołącz do nas

Jeśli ktoś z Państwa chce zostać członkiem LGD może to zrobić wypełniając deklarację. Każdy z członków LGD może wpływać na decyzje podejmowane na Walnym Zebraniu oraz włożyć swój aktywny wkład w realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Poniżej znajdą Państwo deklarację dla osoby fizycznej oraz dla osoby prawnej, stowarzyszenia, organizacji, podmiotu gospodarczego.

Decyzją Zarządu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, które odbyło się 08.04.2010 r. zadecydowano, że przyjmowanie nowych członków do Lokalnej Grupy Działania będzie odbywało się raz na kwartał.

DEKLARACJA DLA OSOBY FIZYCZNEJ

DEKLARACJA DLA OSOBY PRAWNEJ, JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEJ NIE POSIADAJĄCEJ OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, SPÓŁKI PRAWA CYWILNEGO I OSOBY PROWADZĄCEJ DZIAŁLANOŚĆ NA WŁASNE NAZWISKO

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE NIE POSIADAJĄCE OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, SPÓŁKI PRAWA CYWILNEGO I OSOBY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ NA WŁASNE NAZWISKO