Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do Wystawców na Jarmarku Produktu Lokalnego

Drodzy Wystawcy,
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na VIII edycji Jarmarku Produktu Lokalnego w Oleśnicy. Jest nam niezmiernie miło, kiedy słyszymy od Państwa słowa uznania za organizację imprezy.
W tym miejscu chcielibyśmy się również odnieść do negatywnych komentarzy kierowanych w naszą stronę. Od ośmiu lat organizujemy Jarmark Produktu Lokalnego i z roku na rok doskonalimy sprawy organizacyjne. Chcemy uniknąć sytuacji, kiedy na nasz Jarmark przyjeżdżają osoby bez zgłoszenia i potwierdzenia udziału na imprezie. Było nam przykro odmawiać wjazdu i wystawienia swoich produktów na oleśnickim rynku. Brak zgłoszenia oraz potwierdzenia udziału wiąże się z ryzykiem, iż dana osoba nie będzie mogła sprzedawać swoich towarów na w.w. imprezie. Przyjeżdżanie w „ciemno” na Jarmark jest nieodpowiedzialne oraz skutkuje niepotrzebnymi złymi emocjami szczególnie u organizatorów, którzy są odpowiedzialni również za bezpieczeństwo na imprezie.
TAKIE ZACHOWANIE NIE BĘDZIE TOLEROWANE W KOLEJNYCH EDYCJACH!
Zgłoszenia na Jarmark wraz z całą dokumentacją są dużo wcześniej udostępniane na naszej stronie internetowej, by każdy mógł zgłosić chęć uczestnictwa. Zapraszamy więc już teraz, aby na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku śledzić stronę internetową LGD.