Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VI Jarmark Produktu Lokalnego 2014

Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, serdecznie zaprasza na VI Jarmark Produktu Lokalnego w Oleśnicy, nawiązujący do tradycji na naszym terenie .

Impreza odbędzie się w dniach 20-21 września 2014 roku w godzinach od 9:00 do 18:00 na Rynku Miejskim w Oleśnicy. Impreza organizowana jest w oparciu o kulturę poszczególnych tradycji terenu LGD. Hasłem przewodnim jest produkt lokalny.

Podczas Jarmarku, odbędą się pokazy zespołów folkowych z terenu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa. Ponadto w programie przewidziane są walki rycerskie, występy teatralne, pokazy dawnego rzemiosła. Na Rynku zostaną rozstawione kramy, w których będzie można nabyć rękodzieło i inne wyroby ludowe oraz spróbować potraw regionalnych. Na odwiedzających będzie czekać ponadto wioska rycerska oraz atrakcje dla najmłodszych gości.

Program Jarmarku zamieścimy wkrótce.

Do pobrania:

UWAGA!

Zgłoszenia twórców spoza terenu zbiera MOKiS Oleśnica na adres e-mail: mokis@mokis.pl. W wiadomości tytule należy napisać: "Formularz zgłoszeniowy na Jarmark Produktu Lokalnego dla twórców spoza terenu LGD Dobra Widawa".